Iestieptie Griesti (uzvelkamie griesti)  Uzvelkamo griestu priekšrocības
1. Uzstādīšanas ātrums
Uzvelkamo griestu uzstādīšana tiek veikta jebkurās telpās. Taisnstūra formas griesti tiek uzstādīti 1-4 stundu laikā, bet sarežģītākās konstrukcijas – 1-3 dienu laikā.

2. Aizsargāšana no ūdens
Uzvelkamie griesti tiek izgatavoti no elastīgas vinila plēves pēc individuāla projekta. Ja jūs applūdinās no augšēja stāva, ūdens sakrāsies uz griestiem, plēve izstiepsies un droši noturēs ūdeni. Kā rāda prakse, viens uzvelkamo griestu kvadrātmetrs notur līdz 100 litru ūdens.
Lai nolietu ūdeni jums ir jāizsauc mūsu firmas meistaru brigāde. Viņi izlies ūdeni un notīrīs plēvi, nesabojājot griestus. Pēc darbu veikšanas tā ieņem savu sākotnējo formu. Jūsu mēbeles un citi priekšmeti būs vienmēr droši aizsargāti.

3. Plaša krāsu gamma un faktūru daudzveidība
Viena no uzvelkamo griestu galvenām priekšrocībām ir to savienošanas iespēja ar jebkuru interjeru. Tos var vienkārši uzvilkt pa visu istabas perimetru, imitējot absolūti gludu balsināšanu, tos var arī padarīt par vairāklīmeņu vai viļņveidīgiem. Viss ir atkarīgs no jūsu velēšanās un no telpas gabarītiem.
Milzīga krāsu gamma (līdz 100 krāsām) ļaus radīt jebkuras telpas stilīgo dizainu. Ja jūs gribat radīt mājīgu un mierīgu atmosfēru viesistabā vai guļamistabā, rekomendējam uzstādīt matētus griestus. Bet ja ir nepieciešami vizuāli palielināt vannas istabas vai citu telpu platību, izmantojiet spīdīgus griestus.

4. Apgaismojums
Uzvelkamie griesti neierobežo telpas gaismas noformēšanas iespēju. Jūs varat izvelēties jebkuru variantu: lustru, dažus iebūvētus gaismas ķermeņus vienmērīgai apgaismošanai vai pat izstrādāt savu apgaismošanas shēmu.

5. Ekoloģiskā drošība.
Griesti nedeg un neizdala toksiskās vielas. Griesti atbilst visiem starptautiskajiem ugunsdrošības standartiem un normām (M1 klase). Turklāt tiem ir augstas skaņas izolācijas īpašības. Griesti nebaidās no mitruma un nepakļaujas pelējuma sēnītes un citām nalabvēlīgām iedarbībām.

6. Ilgmūžība un kopšanas vienkāršība.
10 gadu garantija uz plēvi nozīmē, ka jūsu griesti ilgi nezaudēs savu sākotnējo krāsu. Šuves un stiprinājumi saglabās savu drošību un stiprumu. Griesti neuzkrāj statisko elektrību, tāpēc pie tiem nelīp netīrumi. Tomēr ja ir vēlēšanās tos var viegli notīrīt.

7. Termoizolācija un skaņas izolācija.
Tā kā iestieptie griesti ir hermētiski, viņi ievērojami palielina telpas termoizolāciju, un ievērojot mūsu klimatiskos apstākļus, tas spēlē svarīgu lomu. Skaņas absorbcija uzlabos telpas akustiku un novērsīs atbalšu efektu, kas atnesīs mājīgumu un komfortu Jūsu mājā.

8. Ideāls samērs cena - kvalitāte.
Tradicionāls griestu variants – krāsošana, ģipškartons, balsināšana maksās no 25 Ls par m2 ņemot vērā slīpēšanas un apmešanas darbus. Tādi griesti saglabās savu sākotnējo izskatu tikai neilgu laiku (2-3 gadus), ja neappludinās no augšējā stāva.

Uzvelkamie griesti neieplīst, neput un kalpo par skaņas izolāciju no skaļajiem kaimiņiem.
Uzvelkamo griestu vērtība ir no 15 Ls par m2. Ekspluatācijas termiņš ir vidēji 10 gadi. Turklāt ja jums ir apnikusi jūsu griestu krāsa mēs uzstādīsim jauno plēves gabalu uz vecajiem stiprinājumiem.

 
 
Sadaļas
 
Kas ir uzvelkamie griesti
Uzvelkamo griestu priekšrocības
Uzvelkamo griestu uzstādīšana
Garantija
Griestu vērtības kalkulators
Dažādu griestu veidu salīdzinājums
 
Kontakti
 
Birojs
Adrese: Rīga, Ķengaraga iela 1, LV-1063
Telefons: +371 22 04 66 77, +371 67 29 77 82
Fakss: +371 67 29 77 82
E-mail: info@baltprestige.lv
Darba laiks:
P - P: 9.00 - 18.00
 
Krievija
Adrese: Россия, Москва, 1-ый Дорожный проезд, д. 6
Telefons: +7 (495) 943-26-53
.
 
Baltkrievija
Adrese: Минск, ул. П.Бровки 24/17 п.и. 220013
Telefons: +375(17)3317434
Fakss: +375(17)3317434
.